Izabela Krzyszycha. Mentorka biznesowa. Wspiera właścicieli i przedsiębiorców w rozwijaniu pomysłów i zarabianiu pieniędzy. Pomaga w rozwoju przedsięwzięć biznesowych. Mentorka sekretarek i asystentek. Twórczyni pierwszego w Polsce kursu dla Asystentek Wirtualnych "Sekretarka to Marka!".
Zapraszam do osobistego kontaktu!
Wiele można nauczyć się czytając, słuchając podkastów, oglądając webinary i biorąc udział w kursach internetowych. Ale przychodzi taki moment, że zostajemy z konkretnymi pytaniami, na które możemy uzyskać odpowiedź wyłącznie w osobistej rozmowie. Wiem coś o tym. Dlatego proponuję Ci konsultacje w dogodnej dla Ciebie porze.
Oferta jest limitowana. Miesięcznie przeprowadzam maksymalnie 10 konsultacji.
Jak się ze mną skontaktować?
Wpisz poniżej swoje imię i nazwisko, a także adres mail. W ten spoób dowiem się, że jesteś zainteresowana, zainteresowany konsultacjami ze mną. Napiszę do Ciebie i wybierzemy termin i formę rozmowy (telefon lub skype). 
Opinie innych na temat skuteczności  moich porad:
Kurs przygotowany indywidualnie pod kątem specyfikimojej działalności i problemów, okazał się wyjątkowo skuteczny, kompetentny i interesujący.  Zagadnienia trafiały w meritum moich potrzeb i oczekiwań. Zwracał moją uwagę na  (...) ogromny potencjał (...) stopniowo wprowadzam w mojej firmie i obserwuję pozytywne skutki takich rozwiązań. Pani Izabela Krzyszycha to wielki potencjał profesjonalizmu szkoleniowego -godny polecenia nie tylko dla takich firm jak moja.
Józef Wójtowicz, Sklep Elegancja
Proces przygotowania do konsultacji:
Napisz do mnie.
Daj mi znać, że chcesz uzyskać poradę, uzupełniając formularz na tej stronie. W trakcie korespondencji ustalimy tematykę konsultacji.
Ostatecznym potwierdzeniem jest dokonanie wpłaty należności na konto, które podam Ci w korespondencji mail.

Ustalimy czas i sposób kontaktu.
Ustalimy dokładny czas i formę naszego kontaktu, a także szczegółowy zakres rozmowy. Konsultacje mogą odbywać się za pomocą telefonu lub skype.

Przeprowadzimy konsultacje.
Nasza rozmowa będzie trwała godzinę. Omówimy w niej interesujące Cię zagadnienia. Do każdej rozmowy przygotowuję się indywidualnie, na podstawie wcześniej ustalonej tematyki.
Zapraszam!
[bot_catcher]